Kompletní svatební ceník

Fotografování kompletního svatebního dne

Práce fotografa na 8 hodin (příprava nevěsty, příchod ženicha pro nevěstu, příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, společné foto a portréty novomanželů, svatební hostina + zachycení veškerých zvyklostí a tradic), 400 fotografií v digitální podobě v maximálním rozlišení, fotografování s důrazem na zachování původní atmosféry, digitální optimalizace v počtu 100 vybraných fotografií. Svatební web na 12 měs. zdarma. Fotky předáme na 2x DVD + obal.


Cena: 7.990 Kč  (Foto na 2x DVD)


Fotografování svatebního dne

Práce fotografa na 4 hodin (příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, společné foto a portréty novomanželů, svatební hostina + zachycení veškerých zvyklostí a tradic), 200 fotografií v digitální podobě v maximálním rozlišení, fotografování s důrazem na zachování původní atmosféry, digitální optimalizace v počtu 50 vybraných fotografií. Svatební web na 12 měs. zdarma. Fotky předáme na 2x DVD + obal.


Cena: 3.990 Kč  (Foto na 2x DVD)


Fotografování svatebního obřadu + portréty

Práce fotografa na 2 hodiny (příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, společné foto a portréty novomanželů), 100 fotografií v digitální podobě v maximálním rozlišení, fotografování s důrazem na zachování původní atmosféry, digitální optimalizace v počtu 25 vybraných fotografií. Svatební web na 12 měs. zdarma. Fotky předáme na 2x DVD + obal.


Cena: 1.990 Kč  (Foto na 2x DVD)


 

Novinky

FOTO PRODUKTY

14.11.2017 14:14

INFORMACE PRO NOVÉ NÁVŠTĚVNÍKY

24.09.2012 12:15
Dnes byla spuštěna nová webová prezentace AV Fotostudio. Muselo se jít už s dobou a proto se rozhodlo udělat modernější vzhled stránek. Budu velice ráda, když  tyto nové web stránky ohodnotíte v anketě (hned dole na úvodní stránce). Budu velice vděčná za vaše názory a snad se vám nové stránky budou líbit. Určitě budou přehlednější než ty minulé :-) Postupem času se do stránek budou vkládat další fotografie a v sekci STUDIO se doplní veškeré informace. Zatím si můžete prohlídnout první...